Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5.0SMLJ45A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5.0SMLJ45A-TP
  • Daļas numurs
    5.0SMLJ45A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    45V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    72.7V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    50V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
    68.8A