Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5.0SMLJ40A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5.0SMLJ40A-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5.0SMLJ40A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    40V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    64.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    44.4V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMC)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    77.6A