Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5.0SMLJ30A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
50492825.0SMLJ30A-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
5.0SMLJ30A-TP
  • Daļas numurs
    5.0SMLJ30A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    30V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    48.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    33.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    5.0SMLJ30A-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    103A