Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5.0SMLJ36CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
13676375.0SMLJ36CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
5.0SMLJ36CA-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5.0SMLJ36CA-TP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    36V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    58.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    40V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMC)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    5.0SMLJ36CA-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    86.1A