Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5.0SMLJ48A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
39484505.0SMLJ48A-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
5.0SMLJ48A-TP
  • Daļas numurs
    5.0SMLJ48A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    48V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    77.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    53.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    5.0SMLJ48A-TPMSTR
    50SMLJ48ATP
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    64.7A