Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3GT68K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2094774RSMF3GT68K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3GT68K0
  • Daļas numurs
    RSMF3GT68K0
  • Apraksts
    RES 68K OHM 3W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    68 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    68 kOhms ±2% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film