Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3GT5K10
Pieprasīt citātu
Latviešu
4551167RSMF3GT5K10 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3GT5K10
  • Daļas numurs
    RSMF3GT5K10
  • Apraksts
    RES 5.1K OHM 3W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    5.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    RSM 3 5.1K 2% R