Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3GT1R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
960944RSMF3GT1R00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3GT1R00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF3GT1R00
  • Apraksts
    RES 1 OHM 3W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSM 3 1 2% R
    RSM312%R
    RSM312%R-ND
    RSM31GR
    RSM31GR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1 Ohms ±2% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film