Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3GT18K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1886986RSMF3GT18K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3GT18K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF3GT18K0
  • Apraksts
    RES 18K OHM 3W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    18 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSM 3 18K 2% R