Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1FB15K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4766044RSF1FB15K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1FB15K0
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSF1FB15K0
  • Apraksts
    RES 15K OHM 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    15 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RSF 1 15K 1% A
    RSF 1 15K 1% A-ND