Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1FA49K9
Pieprasīt citātu
Latviešu
2222587RSF1FA49K9 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1FA49K9
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSF1FA49K9
  • Apraksts
    RES 49.9K OHM 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Sērija
    RSF
  • Pretestība
    49.9 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RS 1 49.9K 1% T
    RS 1 49.9K 1% T-ND
    RS149.9K1%T-ND
    RS149.9KFT
    RS149.9KFT-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    49.9 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film