Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1FB1K82
Pieprasīt citātu
Latviešu
6592619RSF1FB1K82 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1FB1K82
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSF1FB1K82
  • Apraksts
    RES 1.82K OHM 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    1.82 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RSF 1 1.82K 1% A
    RSF 1 1.82K 1% A-ND