Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1FB22K1
Pieprasīt citātu
Latviešu
3671042RSF1FB22K1 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1FB22K1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSF1FB22K1
  • Apraksts
    RES 22.1K OHM 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Sērija
    RSF
  • Pretestība
    22.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSF 1 22.1K 1% A
    RSF 1 22.1K 1% A-ND