Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > TVX2D2R2MAD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3886307TVX2D2R2MAD attēlsNichicon
TVX2D2R2MAD
  • Daļas numurs
    TVX2D2R2MAD
  • Apraksts
    CAP ALUM 2.2UF 20% 200V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia x 0.669" L (6.30mm x 17.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    23mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    36.8mA @ 10kHz
  • Citi vārdi
    TVX2D2R2MAD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    2.2µF