Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > TVX2C331MDD
Pieprasīt citātu
Latviešu
TVX2C331MDD
Noliktavā
180+
  • Daļas numurs
    TVX2C331MDD
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 160V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF