Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > TVX2D100MCD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3046142TVX2D100MCD attēlsNichicon
TVX2D100MCD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TVX2D100MCD
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 200V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia x 0.906" L (10.00mm x 23.00mm)
  • Sērija
    TVX
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    70mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    112mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Can
  • Citi vārdi
    TVX2D100MCD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    10µF