Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > TVX2D101MCD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3493001TVX2D101MCD attēlsNichicon
TVX2D101MCD
  • Daļas numurs
    TVX2D101MCD
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 200V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia x 1.713" L (16.00mm x 43.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    430mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    TVX2D101MCD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    100µF