Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV15C240JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
371145ATV15C240JB-HF attēlsComchip Technology
ATV15C240JB-HF
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ATV15C240JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    24V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    38.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    26.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    38.56A