Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV15C221JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
3414171ATV15C221JB-HF attēlsComchip Technology
ATV15C221JB-HF
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    ATV15C221JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 220V 356V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    220V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    356V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    246V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    4.2A