Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV15C200JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
678940ATV15C200JB-HF attēlsComchip Technology
ATV15C200JB-HF
  • Daļas numurs
    ATV15C200JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    20V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    32.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    22.2V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    46.3A