Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV15C301JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
2867965ATV15C301JB-HF attēlsComchip Technology
ATV15C301JB-HF
  • Daļas numurs
    ATV15C301JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 300V 486V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    300V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    486V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    335V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    3.1A