Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH62-8R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6817936SCRH62-8R0 attēlsBel
SCRH62-8R0
Noliktavā
1500+
  • Daļas numurs
    SCRH62-8R0
  • Apraksts
    FIXED IND 8UH 1.46A 120 MOHM SMD
  • Tolerance
    -20%, +40%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
  • Sērija
    SCRH62
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    8µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    8µH Shielded Inductor 1.46A 120 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    120 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.46A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.15A