Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH62-270
Pieprasīt citātu
Latviešu
2538189SCRH62-270 attēlsBel
SCRH62-270
Noliktavā
1500+
  • Daļas numurs
    SCRH62-270
  • Apraksts
    FIXED IND 27UH 890MA 380 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
  • Sērija
    SCRH62
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    27µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    27µH Shielded Inductor 890mA 380 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    380 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    890mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    660mA