Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH62-5R5
Pieprasīt citātu
Latviešu
6832408SCRH62-5R5 attēlsBel
SCRH62-5R5
Noliktavā
1500+
  • Daļas numurs
    SCRH62-5R5
  • Apraksts
    FIXED IND 5.5UH 1.8A 96 MOHM SMD
  • Tolerance
    -20%, +40%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
  • Sērija
    SCRH62
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    5.5µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    5.5µH Shielded Inductor 1.8A 96 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    96 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.8A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.4A