Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH62B-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
6518110SCRH62B-330 attēlsBel
SCRH62B-330
  • Daļas numurs
    SCRH62B-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 840MA 450 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
  • Sērija
    SCRH62B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.126" (3.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Shielded Inductor 840mA 450 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    450 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    840mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    590mA