Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1JT1K80
Pieprasīt citātu
Latviešu
6229810WW1JT1K80 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW1JT1K80
  • Daļas numurs
    WW1JT1K80
  • Apraksts
    RES 1.8K OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Pretestība
    1.8 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Citi vārdi
    WW 1 1.8K 5% R