Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1JT1K30
Pieprasīt citātu
Latviešu
5547596WW1JT1K30 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW1JT1K30
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WW1JT1K30
  • Apraksts
    RES 1.3K OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    1.3 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    WW 1 1.3K 5% R