Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1JT1K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
1723550WW1JT1K50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW1JT1K50
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW1JT1K50
  • Apraksts
    RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Pretestība
    1.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    WW 1 1.5K 5% R