Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1GT4K70
Pieprasīt citātu
Latviešu
4368672RSF1GT4K70 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1GT4K70
  • Daļas numurs
    RSF1GT4K70
  • Apraksts
    RES 4.7K OHM 1W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    4.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
    Axial
  • Citi vārdi
    RS 1 4.7K 2% R
    RS 1 4.7K 2% R-ND
    RS14.7K2%R
    RS14.7K2%R-ND
    RS14.7KGR
    RS14.7KGR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    4.7 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film