Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1GT7K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
4920425RSF1GT7K50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1GT7K50
  • Daļas numurs
    RSF1GT7K50
  • Apraksts
    RES 7.5K OHM 1W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    7.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    7.5 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film