Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1GT27R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6408777RSF1GT27R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1GT27R0
  • Daļas numurs
    RSF1GT27R0
  • Apraksts
    RES 27 OHM 1W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    27 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
    Axial
  • Citi vārdi
    RS 1 27 2% R
    RS 1 27 2% R-ND
    RS1272%R
    RS1272%R-ND
    RS127GR
    RS127GR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    27 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film