Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1GT20R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1478866RSF1GT20R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1GT20R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSF1GT20R0
  • Apraksts
    RES 20 OHM 1W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Sērija
    RSF
  • Pretestība
    20 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RS 1 20 2% R
    RS 1 20 2% R-ND
    RS1202%R
    RS1202%R-ND
    RS120GR
    RS120GR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    20 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film