Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JA68R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5435772RSF12JA68R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JA68R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSF12JA68R0
  • Apraksts
    RES 68 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Sērija
    RSF
  • Pretestība
    68 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RS 1/2 68 5% T
    RS 1/2 68 5% T-ND
    RS1/2685%T
    RS1/2685%T-ND
    RS1/268JT
    RS1/268JT-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    68 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film