Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JA15R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4228948RSF12JA15R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JA15R0
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    RSF12JA15R0
  • Apraksts
    RES 15 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    15 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    RS 1/2 15 5% T
    RS 1/2 15 5% T-ND
    RS1/2155%T
    RS1/2155%T-ND
    RS1/215JT
    RS1/215JT-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    15 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film