Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12GTR200
Pieprasīt citātu
Latviešu
5953657RSF12GTR200 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12GTR200
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF12GTR200
  • Apraksts
    RES 0.2 OHM 1/2W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    200 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film