Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010BTC100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNCF2010BTC100R
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    RNCF2010BTC100R
  • Apraksts
    RES 100 OHM 0.1% 1/3W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    100 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film