Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010BKT100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5210691RNCF2010BKT100R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF2010BKT100R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNCF2010BKT100R
  • Apraksts
    RES 100 OHM 0.1% 1/3W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±10ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Sērija
    RNCF
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    RNCF 57 TB 100 0.1% I