Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010BKT40R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1339292RNCF2010BKT40R2 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF2010BKT40R2
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RNCF2010BKT40R2
  • Apraksts
    RES 40.2 OHM 0.1% 1/3W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±10ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Pretestība
    40.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    Q6669539
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    40.2 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film