Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1206BTY499R
Pieprasīt citātu
Latviešu
183131RNCF1206BTY499R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTY499R
  • Daļas numurs
    RNCF1206BTY499R
  • Apraksts
    RES 499 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    499 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RNC 32 TA 499 0.1% R