Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1206BTY2K00
Pieprasīt citātu
Latviešu
5474639RNCF1206BTY2K00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTY2K00
  • Daļas numurs
    RNCF1206BTY2K00
  • Apraksts
    RES 2K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RNCF 32 TA 2K 0.1% R