Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1206BTY2K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
647976
RNCF1206BTY2K50
  • Daļas numurs
    RNCF1206BTY2K50
  • Apraksts
    RES 2.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    2.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film