Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FT499R
Pieprasīt citātu
Latviešu
3414635RMCF1210FT499R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT499R
  • Daļas numurs
    RMCF1210FT499R
  • Apraksts
    RES 499 OHM 1% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    499 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/4 499 1% R