Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FT4K32
Pieprasīt citātu
Latviešu
1809478RMCF1210FT4K32 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT4K32
  • Daļas numurs
    RMCF1210FT4K32
  • Apraksts
    RES 4.32K OHM 1% 1/3W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    4.32 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/4 4.32K 1% R