Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FT475R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6981433RMCF1210FT475R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT475R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF1210FT475R
  • Apraksts
    RES 475 OHM 1% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    475 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF1210FT475RCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    475 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film