Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0805FTC332K
Pieprasīt citātu
Latviešu
4274868RGC0805FTC332K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC332K
  • Daļas numurs
    RGC0805FTC332K
  • Apraksts
    RES 332K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    332 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RGC 1/10 T2 332K 1% R