Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0805FTC2M21
Pieprasīt citātu
Latviešu
558378
RGC0805FTC2M21
  • Daļas numurs
    RGC0805FTC2M21
  • Apraksts
    RES 2.21M OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    2.21 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2.21 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film