Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0805FTC37K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
1923503RGC0805FTC37K4 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC37K4
  • Daļas numurs
    RGC0805FTC37K4
  • Apraksts
    RES 37.4K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    37.4 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RGC 1/10 T2 37.4K 1% R