Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > KAL25FB1K00
Pieprasīt citātu
Latviešu
5046070KAL25FB1K00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
KAL25FB1K00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KAL25FB1K00
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 1K OHM 1% 25W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
  • Sērija
    KAL
  • Pretestība
    1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    25W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Citi vārdi
    KAL 25 1K 1% B