Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > KAL250FB25R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
KAL250FB25R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
30+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KAL250FB25R0
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 25 OHM 1% 250W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±30ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    4.498" L x 3.032" W (114.00mm x 77.00mm)
  • Sērija
    KAL
  • Pretestība
    25 Ohms
  • Jauda (vatos)
    250W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.224" (56.50mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    25 Ohms ±1% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor