Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > KAL25FB1K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
2549884KAL25FB1K50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
KAL25FB1K50
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    KAL25FB1K50
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 25W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
  • Pretestība
    1.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    25W
  • Citi vārdi
    KAL 25 1.5K 1% B